Produkt VIP *****

"11 Piosenek na Różne OKAZJE z Pokazywaniem"

 • Piosenki na różne okazje:
  Pasowanie, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki
 • 11 gotowych aranżacji piosenek - Każda piosenka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3-7 roku życia. Jest odpowiednio modyfikowana.
 • Do każdej piosenki jest zaproponowany ruch - Piosenki opisane są w sposób zrozumiały i wyraźny dzięki instrukcji poprzez nagrania Video.
 • Do każdej piosenki dołączone są po 4 podkłady muzyczne dostosowane do odpowiednich grup wiekowych.
 • Podział na dwie grupy wiekowe: 3-4 i 5-7.
 • Dla każdej grupy mamy po dwa podkłady muzyczne:z wokalem oraz z linią melodyczną
 • Materiały otrzymasz w formie elektronicznej, są one umieszczone na serwerze co sprawia, że nie zużywają się jak w przypadku płyt CD
 • Każda piosenka zawiera tekst w pliku PDF
 • Razem masz do wykorzystania 44 PODKŁADY MUZYCZNE

Ciesze się, że Tu jesteś :)

           Witaj Nazywam się Paweł Drozda, choć dzieci nazywają mnie      

Wuja Rytmika :)

                 Swoje pierwsze zajęcia z rytmiki poprowadziłem we wrześniu 2007 roku. W chwili kiedy piszę te słowa mam za sobą 10 lat pracy z dziećmi. Swoje zajęcia prowadzę z zaangażowaniem i pasją, pomimo iż ustawa wprowadzona w 2013 roku, bardzo mocno utrudniła mi życie. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: Edukacja muzyczna z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą. Studia magisterskie kontynuowałem w Akademii Muzycznej  w Poznaniu. Mam jeszcze jedna pasję, uwielbiam grać na trąbce, dlatego też ukończyłem dodatkowo studia licencjackie w Akademii Muzycznej na wydziale instrumentalnym – instrument trąbka. Postanowiłem, że będę się z Tobą dzielić swoja wiedzą i doświadczeniem.

            Przez te 10 lat pracowałem w kilkunastu przedszkolach, co dało mi doświadczenie nie tylko w pracy z dziećmi, ale także i z nauczycielkami wychowania przedszkolnego. Jestem dość towarzyski i rozmowny, dlatego też zawsze miałem  dobry kontakt z Paniami nauczycielkami i przez te lata zdążyłem zapoznać się z problemami jakie mogą stanąć na drodze podczas prowadzenia zajęć muzyczno-ruchowych.  To tyle wstępu z mojej strony. Życzę udanej zabawy :) A to dopiero początek. W razie jakiś pytań zawsze możesz do mnie napisać.  

Pozdrawiam   Paweł Drozda :)     


Czy poszukujesz fajnych piosenek do wykorzystania z Twoją grupą?       

Na rynku fajnych piosenek nie brakuje. Niestety często bywa tak, że gdy piosenka jest fajna to nie jest odpowiednia dla naszej grupy dzieci pod różnymi względami.

Podczas mojej wieloletniej pracy z dziećmi przez moje ręce przewinęło sie "kilkaset" różnych piosenek i co zauważyłem

Oto czego brakuje w wielu publikacjach:

 • Brak odpowiednich podkładów do piosenek.
 • Najfajniejsze piosenki przeważnie przeznaczone są dla starszych grup.
 • Często opisy ruchu do piosenki nie są zbyt dokładne.
 • Piosenki nie zawsze są dobrze dostosowane do danej grupy wiekowej.
 • Brakuję dobrych podkładów, dopasowanych odpowiednio do danej grupy wiekowej.

Jak to rozwiązałem ...

Gdybym korzystał tylko i wyłącznie z gotowych rozwiązań, jakie oferuje większośc publikacji, to moje zajęcia byłyby co najwyżej średnie. A zawsze to co robie staram się zrobić jak najlepiej potrafię. Dlatego też zacząłem przerabiać piosenki odpowiednio pod dane grupy wiekowe, tak aby były one atrakcyjne dla dzieci, a przy tym wnosiły jak najwięcej do ich rozwoju. Oczywiście wymagało to wielu testów, ponieważ nie przerabiałem ich tylko w teorii, ale od razu każdy nowy pomysł wprowadzałem do swoich zajęć i cały czas coś ulepszałem. Podczas moich zajęć korzystam głównie z instrumentu klawiszowego, ale zdałem sobie sprawę, że większość moich koleżanek nauczycielek nie potrafi grać na instrumencie. Dlatego też zacząłem nagrywać podkłady do piosenek podpasowane pod dane grupy, dzieląc się nimi ze swoimi koleżankami. Dzięki temu to co wprowadzałem podczas zajęć Panie mogły wykorzystywać poza moimi zajęciami. Z pośród kilkuset piosenek, które przeszły przez moje ręce, wybrałem te najbardziej lubiane przez dzieci. Zaaranżowałem do nich podkłady oraz przygotowałem ruch.

Dla Ciebie również przygotowałem taki kompletny zbiór piosenek z instruktażem video + Podkłady

Nie musisz już tracić czasu i szukać odpowiednich piosenek dla Twojej grupy, tu masz wszystko w jednym miejscu:

Jak to pomoże w Twojej pracy z dziećmi?

Po co wynajdywać koło na nowo, masz tutaj kompletny zestaw piosenek do wykorzystania i zastosowania w Twojej grupie praktycznie od zaraz.

Poniżej opinie osób, które już skorzystały z tych gotowych rozwiązań.

"Gratuluję ogromnej pasji, świetny zestaw."

Pozdrawiam i czekam na kolejne publikacje :)

- Lena M.


"Hmm wiele z tych piosenek co prawda są dostępne, ale sposób przedstawiony przez Wuja Rytmikę bardzo mnie sie spodobał."

- Sandra C.


"Po raz kolejny trafiona publikacja"

Pozdrawiam i Dziękuję

- Izabela W.


"Dobrze, że jest ktoś taki jak Ty. Dla mnie Twoje publikacje są bardzo pomocne, ponieważ pracuję jako nauczycielka ponad 20 lat i czasami brakuje mi pomysłów"

Serdecznie Pozdrawiam

- Cecylia N.


"Dobra robota Panie Pawle, wszystko solidnie przygotowane. Polecam"

Czekam na kolejne materiały :)

Pozdrawiam

- Joanna B.


Piosenki, które znajdują sie w tym zbiorze:

 • Młyn - Uniwersalna piosenka, która nadaje się do wykorzystania na każdą okazję. Składa się z 3 zwrotek + refrenów.
 • Siedzi sobie zająć - Jest to piosenka,  którą dzieci uwielbiają. Oprócz propozycji ruchu jest także propozycja fajnej zabawy w którą dzieci chętnie się bawią a przy tym uczą piosenki. Nadaje się do wykorzystania na każdą okazję.
 • W poniedziałek rano - Piosenka, która daje wiele radości w każdej grupie. Składa się z 7 zwrotek, gdzie każda zawiera określony ruch.
 • Dziadzio Mikołaj - Sympatyczna piosenka o Świętym Mikołaju. Składa się z 2 zwrotek oraz refrenów.
 • Aniołki - Bożonarodzeniowa piosenka o aniołkach, które nie maiły choinki, ale szybko sobie poradziły :) Składa się z 3 zwrotek oraz refrenów.
 • Przy choince - Piosenka na Boże Narodzenie, która sprawdza się w każdej grupie. Skałada się z 3 zwrotek oraz refrenów
 • Babcia ma święto - Energiczna piosenka dla Babci.
  Składa sie z 2 zwrotek oraz refrenów.
 • Dziadku, Dziadku - O miłym starszym Panu jaim jest Dziadek. Skałada się z 2 zwrotek oraz refrenów.
 • Pozdrowienia dla Babci i Dziadka - Piosenka, która idealnie nadaje sie na finał uroczystości z okażji Dnia Babci i Dziadka.
  Składa sie z 2 zwrotek oraz refrenów.
 • Droga Mamo - Życzenia na Dzień Matki w formie piosenki. Składa się z 2 zwrotek oraz refrenów.
 • Koncert życzeń - Piosenka na Dzień Matki, która może być wykonana przez całą grupę lub z podziałem na dziewczynki oraz chłopców. Składa się z 4 zwrotek.

Mam dla Ciebie specjalny BONUS !!!

Mam coś specjalnego tylko dla Ciebie. Praca nauczyciela bywa męcząca i stresująca.

Czasami wracamy do domu, jesteśmy przemęczeni, spięci i zestresowani.

Dlatego mam dla Ciebie specjalne nagranie relaksacyjne w formacie MP3. Nagranie zawiera elementy muzyki relaksacyjnej + tekst. Ta metoda relaksacji jest bardzo znana i popularna w USA. Dzięki temu nagraniu odprężysz się a nawet pomoże one Tobie w zasypianiu. Jest to BONUS o wartości 47zł, lecz Ty dostaniesz dostęp za DARMO :)

 

 

Skorzystaj już TERAZ !!!

Normalnie ten zestaw sprzedaję za 57zł, ale dlatego, że Tutaj jesteś i chcę Ci podziękować to mam dla Ciebie rabat aż 35%. Czyli nie zapłacisz kwoty 57zł  tylko jedyne 37zł.

Po opłaceniu oraz zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość e-mail z dostępem do produktów w postaci linków.

Zestaw nie zawiera oryginalnych wykonań lecz aranżację piosenek oraz propozycję ruchu do każdej piosenki + oczywiście wcześniej wspomniany BONUS

Gwarancja Satysfakcji 100%

Prowadzę zajęcia rytmiczne od 2007 roku.

Jestem praktykiem i wszystkie oferowane piosenki stosowałem w swojej codziennej pracy. Dlatego jestem pewien, że sprawdzą sie one również u Ciebie. Zresztą są już osoby, które skorzystały z tego zbioru i są zadowolone :) Jednak daję Tobie 100%  gwarancję i możliwość zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu, jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań.

Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie :)

Paweł Drozda

 Tylko 37zł

Zamów teraz

Copyright © 2017 Rytmikon Paweł Drozda | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.