Produkt VIP *****

"7 Gotowych Zabaw Muzyczno-Ruchowych z Instruktażem Video + Podkłady Muzyczne"

 • 7 gotowych zabaw muzyczno-ruchowych - Każda zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3-7 roku życia. Jest odpowiednio modyfikowana odpowiednio do wieku dziecka.
 • Zabawy opisane są w sposób zrozumiały i wyraźny dzięki instrukcji poprzez nagrania Video.
 • Do każdej zabawy dołączone są podkłady dostosowane do odpowiednich grup wiekowych, niektóre zabawy mają nawet po 4 podkłady muzyczne
 • Materiały otrzymasz w formie elektronicznej, są one umieszczone na serwerze co sprawia, że nie zużywają się jak w przypadku płyt CD, masz do nich cały czas dostęp i możesz pobrać w kazdej chwoli na nowo

Ciesze się, że Tu jesteś :)

           Witaj Nazywam się Paweł Drozda, choć dzieci nazywają mnie      

Wuja Rytmika :)

                 Swoje pierwsze zajęcia z rytmiki poprowadziłem we wrześniu 2007 roku. W chwili kiedy piszę te słowa mam za sobą 10 lat pracy z dziećmi. Swoje zajęcia prowadzę z zaangażowaniem i pasją, pomimo iż ustawa wprowadzona w 2013 roku, bardzo mocno utrudniła mi życie. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: Edukacja muzyczna z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą. Studia magisterskie kontynuowałem w Akademii Muzycznej  w Poznaniu. Mam jeszcze jedna pasję, uwielbiam grać na trąbce, dlatego też ukończyłem dodatkowo studia licencjackie w Akademii Muzycznej na wydziale instrumentalnym – instrument trąbka. Postanowiłem, że będę się z Tobą dzielić swoja wiedzą i doświadczeniem.

            Przez te 10 lat pracowałem w kilkunastu przedszkolach, co dało mi doświadczenie nie tylko w pracy z dziećmi, ale także i z nauczycielkami wychowania przedszkolnego. Jestem dość towarzyski i rozmowny, dlatego też zawsze miałem  dobry kontakt z Paniami nauczycielkami i przez te lata zdążyłem zapoznać się z problemami jakie mogą stanąć na drodze podczas prowadzenia zajęć muzyczno-ruchowych.  To tyle wstępu z mojej strony. Życzę udanej zabawy :) A to dopiero początek. W razie jakiś pytań zawsze możesz do mnie napisać.  

                                    Pozdrawiam   Paweł Drozda :)     


Czy poszukujesz nowych, fajnych zabaw do wykorzystania z Twoja grupą?       

Też tak miałem ...

Gdy zaczynałem swoją karierę jako rytmik w przedszkolach, byłem gotów wchłonąć każdą wiedzę niezbędną do prowadzenia zajęć. Kupiłem mnóstwo książek, odwiedziłem chyba wszystkie księgarnie w okolicy. Poszukiwałem ciekawych zabaw, takich aby zainteresować dzieci. Wszystko ładnie pięknie, ale okazało się, że to nie takie proste. Większość zabaw które były zamieszczone w przeróżnych publikacjach, często były niekompletne lub miałem wrażenie, że osoba która opisała daną zabawę była raczej teoretykiem, a nie praktykiem.

A oto czego brakuje w wielu publikacjach:

 • Brak nut lub odpowiednich podkładów do zabaw.
 • Najfajniejsze zabawy przeznaczone są dla starszych grup.
 • Często opisy zabaw nie są zbyt dokładne.
 • Zabawy nie zawsze są dobrze dostosowane do danej grupy wiekowej.
 • Brakuję dobrych podkładów do zabaw, dopasowanych odpowiednio do danej grupy wiekowej.

Jak to rozwiązałem ...

Gdybym korzystał tylko i wyłącznie z gotowych rozwiązań, jakie oferuje większośc publikacji, to moje zajęcia byłyby co najwyżej średnie. A zawsze to co robie staram się zrobić jak najlepiej potrafię. Dlatego też zacząłem przerabiać zabawy odpowiednio pod dane grupy wiekowe, tak aby były one atrakcyjne dla dzieci, a przy tym wnosiły jak najwięcej do ich rozwoju. Oczywiście wymagało to wielu testów, ponieważ nie przerabiałem ich tylko w teorii, ale od razu każdy nowy pomysł wprowadzałem do swoich zajęć i cały czas coś ulepszałem. Podczas moich zajęć korzystam głównie z instrumentu klawiszowego, ale zdałem sobie sprawę, że większość moich koleżanek nauczycielek nie potrafi grać na instrumencie. Dlatego też zacząłem nagrywać podkłady podpasowane pod dane grupy do zabaw, piosenek oraz tańców dzieląc się nimi ze swoimi koleżankami. Dzięki temu to co wprowadzałem podczas zajęć Panie mogły wykorzystywać poza moimi zajęciami.

Dla Ciebie również przygotowałem kompletny zbiór zabaw muzyczno-ruchowych z instruktażem video + Podkłady

Nie musisz już tracić czasu i szukać odpowiednich zabaw dla Twojej grupy, tu masz wszystko w jednym miejscu:

Jak to pomoże w Twojej pracy z dziećmi?

Po co wynajdywać koło na nowo, masz tutaj kompletny zestaw zabaw do wykorzystania i zastosowania w Twojej grupie praktycznie od zaraz.

Poniżej opinie osób, które już skorzystały z tych gotowych rozwiązań.

"Dziękuję za ten zestaw zabaw, dzieci są zachwycone i ja także."

Pozdrawiam Wuju i czekam na jeszcze :)

- Barbara K.


"Na początku nie wierzyłam, że może być cos dobrego, korzystałam wcześniej z wielu książek i myślałam, że będą to po prosyu kolejne zabawy. Okazało sie jednak, że to jest to czego właśnie szukałam. Zabawy są opisane w prosty i zrozumiały sposób w nagraniach wideo, a podkłady są po prostu fenomenalne."

- Kasia M.


"Wujku mogę powiedzieć tylko tyle, KAWAŁ DOBREJ ROBOTY"

Pozdrawiam i Dziękuję

- Izabela W.


"Dobrze, że znalazł się ktoś kto chcę pomóc. Jestem bardziej uzdolniona plastycznie, z muzyką troche gorzej ;) Dzięki wielkie za gotowe rozwiazania"

Serdecznie Pozdrawiam

- Anna M.


"Fajnie, że są rżne podkłądy, dzięki temu ma więcej opcji. Narazie prowadzę grupę 3-latków i zabawy sprawdzają się znakomicie, ale dzieki temu, że są podkłady w róznych tempach, będę mogła je spokojnie wykorzystać nawet za kilka lat"

Czekam na kolejne Twoje publikację :)

Pozdrawiam

- Iwona C.


Zabawy, które znajdują sie w tym zbiorze:

 • Misiu pokaż łapki - Zabawa integracyjna, która zawiera w sobie elementy śpiewu, pokazywania oraz wykonania czynności na umówiony sygnał. Do zabawy dołączone są aż   4 podkłady muzyczne. 2 podkłady dla dzieci młodszych 3-4 letnich oraz 2 podkłady dla dzieci 5-7 letnich. Dla każdej z grup mamy podkład z wokalem oraz instrumentalny. Przebieg zabawy jest opisany poprzez nagranie Video.
 • Zmiana pogody - Jest to zabawa, która pobudza wyobraźnię dziecka, dzięki bardzo realnym odgłosom takim jak deszcz czy burza. Do zabawy dołączone są 2 podkłady muzyczne. 1 dla dzieci młodszych a drugi dla starszych. Podkłady pełnia funkcje ilustracyjną. Przebieg zabawy jest opisany poprzez nagranie Video.
 • Taniec przyklejaniec - Zabawa, która daje wiele radości w każdej grupie. W młodszych grupach dzięki niej można utrwalić poszczególne części ciała. Dla starszych dzieci jest to dobra zabawa integracyjna. Do zabawy dołączone są 2 podkłady w dwóch różnych tempach oraz instrukcja Video.
 • Adam siedmiu synów miał - Zabawa na podstawie krótkiej piosenki, która kształci kreatywność wśród dzieci w każdym wieku. Do zabawy dołączone są aż 4 podkłady muzyczne. 2 dla dzieci 3-4 letnich oraz 2 dla 5-7 letnich. Dla każdej grupy mamy dwa podkłady z wokalem oraz instrumentalny. Przebieg zabawy opisany poprzez nagranie Video.
 • Stonoga - Jest to zabawa z elementami śpiewu. Zawiera elementy zmian tempa oraz kierunku. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci zarówno młodszych jak i starszych. Do zabawy dołączone są 2 podkłady muzyczne, wokalny oraz instrumentalny wraz z instrukcją Video.
 • Zajączkowy taniec - Zabawa integracyjna, która daje wiele radości oraz zmusza grupe do współpracy. Do zabawy są dołączone 2 podłady muzyczne, 1 dla 3-4 latków i 1 dla 5-7 latków
 • Pociągi - Zabawa ta zawiera takie elementy zróżnicowanego tempa oraz rejestrów: niski, średni, wysoki. Dołączony jest jeden podkład muzyczny. Ponadto instrukcja Video zawiera propozycje zabawy dla młodszych oraz starszych dzieci.

Mam dla Ciebie specjalny BONUS !!!

Mam coś specjalnego tylko dla Ciebie. Praca nauczyciela bywa męcząca i stresująca.

Czasami wracamy do domu, jesteśmy przemęczeni, spięci i zestresowani.

Dlatego mam dla Ciebie nagranie ze szkolenia VIP, w którym zostały przedstawione różne techniki relaksacyjne oraz ćwiczenia, które pozwolą Tobie się zrelaksować a nawet spokojnie zasnąć. Jest to BONUS o wartości 47zł, lecz Ty dostaniesz dostęp za DARMO :)

 

 

I co dalej?

Normalnie ten zestaw sprzedaję za 53zł, ale dlatego, że Tutaj jesteś i chcę Ci podziękować to mam dla Ciebie rabat aż 30%. Czyli nie zapłacisz kwoty 53zł  tylko jedyne 27zł.

Po opłaceniu oraz zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość e-mail z dostępem do produktów w postaci linków.

Gwarancja Satysfakcji 100%

Prowadzę zajęcia rytmiczne od 2007 roku.

Jestem praktykiem i wszystkie oferowane zabawy stosowałem w swojej codziennej pracy. Dlatego jestem pewien, że sprawdzą sie one również u Ciebie. Zresztą są już osoby, które skorzystały z tego zbioru i są zadowolone :) Jednak daję Tobie 100%  gwarancję i możliwość zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu, jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań.

Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie :)

Paweł Drozda

 Tylko 27zł

Zamów teraz

Copyright © 2017 Rytmikon Paweł Drozda | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.